У м. Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац» відбувається масштабний Міжнародний форум інновацій і кооперації «InCo Forum-2019», організований Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою торгово-промисловою палатою і Торгово-промисловою палатою України.

У форумі беруть участь представники влади, дипкорпусу, українські та міжнародні компанії.

Як зазначив під час відкриття заходу президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, основною темою форуму цього року обрано інновації. Адже саме інновації є фактором конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління.

Пленарна частина розпочалась дискусією про стратегічне бачення розвитку області. За словами першого віцепрезидента, генерального секретара Торгово-промислової палати України Михайла Непрана, бажання обласної адміністрації надавати допомогу та підтримку місцевому бізнесу є дуже важливим.

– Я завжди кажу, що на Хрещатику не ловлять морську рибу, а у Києві не ллють метал. Треба їхати в регіони та питати, чим живуть люди. Як ми можемо допомогти. Звичайно, місцева влада як ніхто знає стан реальних справ у своєму регіоні. І саме такий дискусійний формат форуму і сприяє налагодженню комунікації та взаєморозуміння, – наголосив Михайло Непран.

Торгово-промислову палату України на форумі представляє потужний «десант» авторитетних спікерів. У їх числі – координатор Європейського офісу ТПП України Ральф Ловак, представник ТПП України в Австрійській Республіці Райнер Рудольф Штальтнер, голови профільних комітетів ТППУ Володимир Власюк, Олег Лиховид.

Під час заходу відбулося офіційне підписання угоди про співпрацю між Запорізькою торгово-промисловою палатою і Проектом Міжнародного Торгового Центру.

На учасників «InCo Forum-2019» також чекають лекції у рамках трьох тематичних дискусій: інновації в промисловості: від ідеї до впровадження, а також  «промисловий безвіз» для українського експорту до ЄС; смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями; майбутнє держави – за розвитком IT-технологій.

Вчора «InCo Forum-2019» стартував у виставковому центрі «Козак-Палац» спеціалізованою виставкою «Будівництво та енергозбереження», експозицією інновацій від промислових, консалтингових, будівельних компаній України, тематичною секцією «Інновації в ОСББ».

Джерело