Українська молодь, що живе у Римі, приєдналася до громадської акції «Мова об’єднує» на підтримку «мовного закону» в Україні, що набув чинності 16 липня.

Про це йдеться у дописі UA.diaspora.it – Група української діаспори в Італії на сторінці української активістки Ірини Козак у Facebook.

«Ми, не гаючи часу, вирішили приєднатись та в самому серці столиці Італії заявити про любов до рідної мови та підтримку закону», – повідомляється у соцмережі.

Зазначається, що з нагоди набуття чинності закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» по всій Україні та за її межами, а також у соцмережах відбулася громадська акція «Мова об’єднує». 

Водночас, йдеться у дописі, 16 липня – це не тільки свято для всіх українців, це також момент протистояння російським силам в Раді Безпеки ООН, де вже вдруге з ініціативи делегації РФ відбулося обговорення українського «мовного закону».

«Ми розуміємо, що Москву цікавить не стільки закон про мову, скільки будь-яка нагода для дестабілізації ситуації в Україні. Тому варто чітко заявити: «Українська мова об’єднує»! Щиро дякуємо усім, хто приєднався, та усім небайдужим», – йдеться у дописі.

Зазначається, що приєднатися до акції «Мова об’єднує» мали змогу усі охочі у будь-якій частині світу, для кого питання мови не другорядне.