Прикордонника-корупціонера було затримано «на гарячому». Співробітник міжрайонного оперативно-розшукового відділу Держприкордонслужби отримав 500 доларів США хабара від фігуранта кримінальної справи за уникнення покарання. Під час одержання неправомірної вигоди старший лейтенант Держприкордонслужби був затриманий правоохоронцями у Сумах.

Коментуючи це затримання на своїй сторінці у Facebook Голова Держприкордонслужби полковник Сергій Дейнеко наголосив: “…Я щиро вдячний правоохоронним органам у допомозі з очищення наших лав від посадовців, які не хочуть і не можуть жити чесно. Як і наголошував раніше, жодних подібних фактів ми не збираємося приховувати і продовжуватимемо як власними силами так і у тісній співпраці з іншими правоохоронцями викривати не чистих на руку співробітників.

Окрім затриманого хабарника, який нестиме відповідальність згідно з Законом, на весь персонал підрозділу, де він проходив службу, очікує ротація та перевірка на поліграфі.
Також сувору відповідальність понесуть прямі і безпосередні керівники військовослужбовця, в т.ч. оперативно-розшукового управління Східного регіонального управління. 
Хочу додати, що в даний час проводиться ряд заходів, направлених на виявлення та документування інших фактів протиправної діяльності пов’язаної з іншими випадками отримання неправомірної вигоди персоналом відомства.

Також очільник Прикордонної служби звертаюсь до персоналу відомства із закликом виконувати свої обов’язки чесно і непідкупно та запевнив, що принцип невідворотності покарання в Державній прикордонній службі України працюватиме для всіх без виключення, не зважаючи на прізвища та посади корупціонерів.