Створюючи проект будинку, люди відразу замислюються не тільки про функціональне призначення приміщень, а й про їх зовнішній вигляд. Оптимізувати витрати на розробку індивідуального дизайну інтер’єру та ремонт внутрішніх приміщень можливо комплексним шляхом. 

Ми поспілкувались з професіоналом у даній галузі, директором Групи компаній RIO-Design Вікторією Запарою.

Група компаній RIO-Design займається дизайнерським ремонтом «під ключ» з меблями і технікою для квартири за фіксованою ціною.

Вікторіє, які переваги дизайнерського ремонту «під ключ»?

Переваги в тому, що одна компанія, в особі її керівника несе гарантії за весь спектр послуг, що надаються в рамках послуги «під ключ». Ми починаємо розробку інтер’єру з моменту входу на об’єкт після будівельників. Обстежуємо майданчик, створюємо проект, паралельно наші будівельники вже проводять загально-будівельні роботи, а ми закуповуємо матеріали по погодженому концепту та проектуємо меблі. Результатом наших робіт є повністю готовий об’єкт. Також ми декоруємо та комплектуємо посудом, якщо перед нами стоїть таке завдання.

Нашими перевагами в першу чергу є те, що незважаючи на те, що наші клієнти – це люди, що досягли успіху в певних сферах свого життя і можуть дозволити собі віддати певну суму грошей за проектування та реалізацію свого житла в одні руки, яка є вищою, ніж оплата робочих годин прораба та, звичайно ж, самостійного контролю робіт та підбору, пошуку матеріалів – платять за наші послуги адекватну ціну.

Крім того, «під ключ» – це те, що давно працює  в Європі та Америці, от тільки українці не звикли до цієї культури і все ще замовляють окремо бригаду ремонтників, окремо купляють матеріали, замовляють меблі і самі є менеджерами проекту. Це призводить до труднощів, з якими стикається пересічний житель, а саме неякісно виконані роботи та відсутність матеріальної відповідальності виконавця; придбаний матеріал не відповідає необхідним характеристикам; меблевики не можуть встановити меблі, бо роботи виконані ремонтниками не відповідають попереднім рішенням. І, на жаль, це все витікає в переплату за подвійну роботу.

Ваші клієнти, хто вони?

Ми – в першу чергу, виробнича компанія, яка не є посередником і яка довго йшла до цього. Наразі у нас свої виробничі та проектні департаменти. Свій штат компетентних людей в команді, разом з якими ми комплексно підходимо до створення дизайну приміщень.

Наших клієнтів, в першу чергу, цікавить економія свого часу. Правильніше, час, який можна витратити на свої потреби: особисте життя чи бізнес. А ми зробимо все інше якісно і в рамках домовленостей.

Крім того, ми забезпечуємо сервіс, який так потребує сьогоднішній ринок України, а це – контроль якості та домовленостей.